Ražotāji

Jauni produkti

Piegādātāji

Pirktākie produkti

Jauni produkti

Rāda 1 - 9 9 priekšmeti

"Woundfiller" ir želejveida asins efektu veidojošs produkts efektīvu traumu radīšanai. 15 ml.

5,76 € 7,20 €

Mīkstā plastika ir viegli modelējams, mīksts vaska materiāls ar labām saķeres īpašībām, veidojot dažādus rakstura grima elementus ( rētas, deguna forma izmaiņas, pumpas, zodu utt).

7,00 €

Šķidrais latekss. Lateksa izmanto, lai radītu nelielas lateksa detaļas, piemēram, degunu, zods daļas, kailcepures, utt. To var arī izmantot, lai modelētu veco vai ievainotu ādu (rētu). Tilpums 29 ml.

6,56 € 8,20 €

Biezas, viskozas Dark Blood mākslīgās asinis atgādina tumšās venozās asins krāsu “novecojušu” asiņu imitācijai. Ideāli piemērots 'zombiju' un 'undead' atveidošanai. Uz kukurūzas sīrupa bāzes ar piparmētras garšu 'stage blood' asinis droši lietojamas mutē. Tilpums 59 ml.

7,00 € 8,75 €

Biezas, viskozas skatuves mākslīgās asinis realistisku svaigu(gaišu) asiņu imitācijai profesionālai lietošanai. Uz kukurūzas sīrupa bāzes ar piparmētras garšu 'stage blood' asinis droši lietojamas mutē. Tilpums 59 ml.

7,00 € 8,75 €

Pro Creme Weel krēmveida 3 krāsu aplis ir pigmentēts universāls produkts radošiem cilvēkiem. 28 gr.

20,00 €

Rainbow Weel krēmveida 6 krāsu aplis ir pigmentēts universāls produkts radošiem cilvēkiem, kuri darbojās grima specefektu veidošanā. 28 gr.

25,00 €

Master Disaster krēmveida 6 krāsu aplis ir pigmentēts universāls produkts radošiem cilvēkiem, kuri darbojās grima specefektu veidošanā. 28 gr.

25,00 €
Rāda 1 - 9 9 priekšmeti