Ražotāji

Jauni produkti

Piegādātāji

Pirktākie produkti

Jauni produkti

Rāda 1 - 12 13 priekšmeti

Klasisks krēmveidīgas konsistences sedzošs teātra grims ar gadiem izturētu vērtību. Supracolor kvartets ir ideāls, lai radītu dažādus efektus, piemēram, apdegušas ādas, zilas acis un veidotu dažādus tēlus, monstrus un daudz ko citu. Iztēlei nav robežu ar šo produktu. 15 ml.

7,90 €

Supreme Blood Internal ir uz cukura bāzes veidots mākslīgās asinis. 15 ml.

3,50 €

Vulkanizēts šķidrais latekss ar īpaši zemu amonjaka saturu. Lateksa izmanto, lai radītu nelielas lateksa detaļas, piemēram, degunu, zods daļas, kailcepures, utt. To var arī izmantot, lai modelētu veco vai ievainoti ādu (rētu). Bezkrāsains 30 ml

4,50 €

Gelafix Skin ir  draudzīgs materiāls ādas bojājumu veidošanai, it īpaši, lai simulētu smagus sadzīves traumas. Gelafix āda ir elpojoša un piedāvā aktieram īpašu komfortu. Gelafix Skin tiek izmantots arī modes un avangarda kosmētikā, piemēram, mākslīgās asaras vai 3D ornamenti. 60 gr.

9,50 €

Šī Sintētiskā ota ir nopelnījusi savu reputāciju kā vienai no labākajām ķermeņa krāsošanas otām. Viegla kontrole, lai vienmērīgi un ātri krāsotu lielos laukumos. Ar to var arī radīt asaru pilienus, līnijas un citas formas. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 3 cm.

22,00 €

Konusveida plakana sintētiska ota paredzēta spalvu, ūsu, no plata līdz plānu līniju lentu zīmēšanai.  Tās sintētiskās šķiedras padara to par lielisku izvēli sejas un ķermeņa krāsošanai, tas ir īpaši labs ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 8 mm.

8,00 €

Sintētiska, noapaļota ota perfektam zīmējumas vai krāsu blendēšanai. Platums 14 mm.

11,00 €

Apaļa otiņa, kas izgatavota no sabuļa sariem, sarežģītu līnijas zīmēšanai un detaļām. Blīvi sapakotie mati ļauj viegli sasniegt smalkas detaļas. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid.Platums 3 mm.

9,00 €

Smalka apaļa ota  paredzēta detalizētām smalkiem zīmējumiem, piemēram, konkrētām līnijām, punktiem un smalkām detaļām. Tās sintētiskās šķiedras padara to par perfektu izvēli sejas un ķermeņa apgleznošanai, īpaši labi strādājot ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 2 mm.

5,50 €

Liela apaļa uzgaļa ota, kas izgatavota no sintētiskām šķiedrām. Ideāla suka, kas ļauj gleznot lūpas, radot ragus un monstru zobus. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 5 mm.

7,00 €

Īpaši garu spalvu ota, piemērota cirtu, virpuļlīniju un konkrētu līniju zīmēšanai.Tās biezie mati ļauj viegli sasniegt asu un precīzu līnijas detaļu. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 3 mm.

9,00 €
Rāda 1 - 12 13 priekšmeti