Jauni produkti

Īpašie piedāvājumi

Pirktākie produkti

Ūdensgrims Tur ir 8 produktus.

Rāda 1 - 8 8 priekšmeti

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 30 ml. ECARF sertifikāts.

10,90 €

Ūdensgrima palete ar 12 krāsām ķermeņa apgleznošanai. Nomazgājamas ar ūdeni un ziepēm. ECARF sertifikāts.

32,70 €

Ūdensgrima palete ar 6 krāsām ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. Krāsas: melna, balta, zila, zaļa, sarkana, dzeltena. Komplektā sūklis un otiņa. 20 ml.

17,80 €

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 8 ml. ECARF sertifikāts.

6,30 €

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 8 ml.

7,14 €

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 30 ml.

12,80 €

Aquacolor Interferenz ir mirdzošs glicerīna bāzes kompakta grims, kas nesatur metāla pigmentus, ar perlamutra efektu. Uzklāj ar nedaudz samitrinātu grima sūkli. ECARF sertifikāts. 8 ml.

10,30 €

Šķidrs ūdensgrims ar izteiktu spīdumu un noturību. 100 ml.

15,80 €
Rāda 1 - 8 8 priekšmeti