Pirktākie produkti

Ūdensgrims Tur ir 14 produktus.

Rāda 1 - 12 14 priekšmeti

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 30 ml. ECARF sertifikāts.

10,90 €

Ūdensgrima palete ar 12 krāsām ķermeņa apgleznošanai. Nomazgājamas ar ūdeni un ziepēm. ECARF sertifikāts.

32,70 €

Ūdensgrima palete ar 6 krāsām ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. Krāsas: melna, balta, zila, zaļa, sarkana, dzeltena. Komplektā sūklis un otiņa. 20 ml.

17,80 €

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 8 ml. ECARF sertifikāts.

6,30 €

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 8 ml.

7,14 €

Ūdensgrims ķermeņa apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Klājās ar mitru sūkli vai otiņu. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 30 ml.

12,80 €

Aquacolor Interferenz ir mirdzošs glicerīna bāzes kompakta grims, kas nesatur metāla pigmentus, ar perlamutra efektu. Uzklāj ar nedaudz samitrinātu grima sūkli. ECARF sertifikāts. 8 ml.

10,30 €

Aquacolor Soft Cream - krēmveida ūdensgrims ķermeņa un sejas apgleznošanai, karnevāliem, bērnu pasākumiem. Nomazgājams ar ūdens ar ziepēm. 50 ml.

13,20 €

Šķidrs ūdensgrims ar izteiktu spīdumu un noturību. 100 ml.

15,80 €

Fiksācijas laka paredzēta izsmidzināšanai uz grima. Izveido plānu, neredzamu aizsargkārtu, kas nodrošina grima noturību vairāku stundu garumā. Grims kļūst noturīgs pret aukstu ūdeni, nesmērējošs. Tilpums 300 ml.

22,80 €

Lietojiet LiquiSet ūdens vietā produktiem, kas jāmiksē ar ūdeni ( Cake Eye Liner, Magic Cake uc.), lai iegūtu ilgnoturību un ūdensizturību. Noņemams ar Hydra Cleanse. Piezīme. Pēc LiquiSet pielietošanas produkts nepludinās. Tilpums. 29 ml. Pudelīte ar smidzinātāju.

8,20 €
Rāda 1 - 12 14 priekšmeti