Īpašie piedāvājumi

Pirktākie produkti

Acu ēnas Tur ir 20 produktus.

Rāda 1 - 12 20 priekšmeti

Universāls krēmveida izgaismotājs ar mirdzumu.Uzklājiet uz vaigu kauliem vai lūpām un tas piešķirs Jūsu sejai skaistu samtainu mirdzumu. 4.5 g.

11,60 €

Acu ēnu palete ar 5 toņiem elegantā paletītē ar spoguli un otiņu ēnu uzklāšanai. 10 g

19,20 €

UV Gaismas presēts pūderis refīls. Krāsas spīd pie UV apgaismojuma. Nav domāta kā ikdienas kosmētika. 2.5 g

5,50 €

Acu ēnu palete ar 18 košiem un matētiem toņiem. 20 g.

48,70 €

Izgatavots no mikro-smalkajām gaismu atstarojošām efekta pigmentiem. To intensīvās krāsas, kas mainās atkarībā no gaismas vai kustības, padara neiespējamu divreiz veidot tādu pašu grimu, kas ļauj lietotājam bezgalīgu radošumu. Ļoti lipīga mikrostruktūra ir ideāli piemērota profesionālai lietošanai. 2.5 g

14,50 €

Pūderis ar extra mirdzumu Lumiere Luxe Powder Ultra Bright viegls kā spalviņas un mirdz kā mazi dimanti. Klājās sausā veidā virs meikapa, vai sajaucot ar Sieler iegūst ilgnoturīgu mirdzumu. 6 gm.

19,00 €

Lumiere LUXE POWDER BLACK LUSTRE ir mirdzošs un zaigojošs melns pūderis.  Papildiniet kreatīvo meikapu, body art ar dramatisku nobeigumu. 7 gr.

19,00 €

Ben Nye acu ēnas skaitstuma industrijā zināma ar savu neticamo augsto  kvalitāti. Pigmentētas, zīdaini maigas, viegli pludināmas un ilgnoturīgas matētas acu ēnas. Ben Nye ēnas refīli ir ar magnētu un var komplektēt Ben Nye tukšajās 4 toņu un 8 toņu acu ēnu paletēs. Tilpums 3.5g

12,00 €

Ar pārsteidzošu krāsu intensitāti šie kosmētikas metāla pigmenti rada satriecošus efektus. Lai radītu ļoti koncentrētu spīdumu, pigmenti jāpielieto uz acu ēnu bāzes vai jebkura krēmveida bāzes. Sajaucot ar MIXING MEDIUM var iegūt šķidro metāla efektu. 

14,80 €
Rāda 1 - 12 20 priekšmeti