Īpašie piedāvājumi

Pirktākie produkti

Korektori, konsīleri Tur ir 8 produktus.

Rāda 1 - 8 8 priekšmeti

Dermacolor Light korekcijas palete. DCL sērija tika izstrādāta, lai radītu maksimāli dabīgu meikapu ar korekcijas funkcijām. DCL sērijas tonālajiem ir viegla un elastīga tekstūra, kas nodrošina vieglumu un komfortu. Katrs tonis-korektors ir izmantojams, lai nomaskētu vidējas vai nelielas ādas nepilnības, kā piem. lokus zem acīm, zilumus, akni, asinsvadus...

75,00 €

Vieglas tekstūras konsīlers, nomaskē tumšos laikus zem acīm un citus ādas defektus.Konsīlers tiek piedāvāts praktiskā, ērtā iepakojumā ar otiņu.

8,25 €

Korekcijas palete ar 5 krāsam dažādu ādas defektu maskēšanai. 10 g.

21,40 €

Stipri sedzošs un ilgnoturīgs speciāls grims ādas nepilnību, rētu un tetovējumu maskēšanai. Saderība ar ādu dermatoloģiski pārbaudīta. ECARF sertifikāts.

10,80 €

Krēmveida konsīlers lokālu sejas defektu maskēšanai un sejas modelēšanai. 40 g.

19,60 € 28,00 €

Daudzfunkcionāls krēmveida zīmulis. Uzklājiet gar acu ūdens līniju, lai izceltu acis, formējiet lūpu kontūras. Lieliski palīdz izcelt uzacu formu. Nofiksējiet ar pūderi.

13,00 €

Pārklāj un slēpj daudzas nepilnības, ieskaitot apsārtumus,zilumus, tetovējumus un tumšos lokus. Lieliski izceļ unlabo sejas īpašības. Lieliska pigmentācija un zīdainā tekstūra.

17,00 €

Ērta un praktiska 16 toņu korekcijas palete izmantojama nelielu sejas defektu novēršanai. Viegla, maiga un elastīga tekstūra. Tilpums 20 ml.

23,50 €
Rāda 1 - 8 8 priekšmeti