Jauni produkti

Īpašie piedāvājumi

Šobrīd nav speciālo produktu.

Pirktākie produkti

Tonālie krēmi Tur ir 7 produktus.

Rāda 1 - 7 7 priekšmeti

Ultra Fluid Fondation ir vieglas tekstūras tonālais krēms. Viegli un vienmērīgi klājas, neveido biezu tonālā krēma kārtu uz sejas, radot dabīgu un nemanāmu meikapu. Izlīdzina sejas toni, nomaskē nelielus defektus.

12,80 €

Mitrinošs tonālais krēms. Viegls mitrinošs tonālais krēms - muss. Nodrošina dabīgu un nemanāmu grima efektu. Ērti lietojams ar dozētāju. UV-Filtrs :15. 50 ml.

23,00 €

Krēmveida tonālais krēms ar izcilām sedzošām īpašībām. Trio komplektā ietilpst tonālais līdzeklis, izgaismotājs un modelētājs. Nesatur minerāleļļas. 40 g.

25,50 €

Dermacolor Light korekcijas palete. DCL sērija tika izstrādāta, lai radītu maksimāli dabīgu meikapu ar korekcijas funkcijām. DCL sērijas tonālajiem ir viegla un elastīga tekstūra, kas nodrošina vieglumu un komfortu. Katrs tonis-korektors ir izmantojams, lai nomaskētu vidējas vai nelielas ādas nepilnības, kā piem. lokus zem acīm, zilumus, akni, asinsvadus...

75,00 €

Ļoti sedzošs, ūdensizturīgs, šķidrs maskējošs tonālais krēms. 30 ml.

16,90 €

Sedzošs krēmveida pamattonis ar pūderi zīmuļa formā. 25 g.

16,55 €

MAKE-UP BLEND Efektīvs līdzeklis jebkura tonālā līdzekļa mīkstināšanai. Nodrošina tonālā līdzekļa lielāku elastību un noturību. Rada maigu matējumu, sniedzot ādai brīnišķīgu samtainu sajūtu. Ar MAKE-UP BLEND palīdzību var panākt maksimāli plānu un nemanāmu tonālā līdzekļa uzklājumu. 30 ml

22,20 €
Rāda 1 - 7 7 priekšmeti