Pirktākie produkti

Sejai Tur ir 50 produktus.

Rāda 1 - 12 50 priekšmeti

Pamatbāze pirms grima uzklāšanas. Ļauj vieglāk uzklāt jebkura veida grimu un saglabā tā noturību. Mitrina un aizsargā sejas ādu.Ph neitrāls.60 ml.

13,56 € 16,95 €

HD Micro Primer - bāze ir neticami viegla un izstrādāta, lai izlīdzinātu ādas toni un nodrošina maksimāli gludu ādu. Vizuāli samazina poras un nelielas grumbiņas. Hidrolizētie zīda proteīni regulē optimālu ādas mitrumu. Nesatur parabēnus. 30 ml

17,00 € 21,25 €

PERFECT MATT matējoša un koriģējoša lgrima bāze.Ideāls produkts, lai sasniegtu matējuma efektu bez maskējošiem tonālajiem līdzekļiem un pūdera.40 ml.

22,60 €

Pro Shield - daudzfunkcionālas aizsargājošas putas,kas pasargā ādu no kosmētikas un specefektu ietekmes. Uzklāj pirms kosmētikas vai specefektu izmantošanas. Sastāvā šī sviests, mandeļu eļļa un aloja vera. 50 ml.

7,60 €

Koriģējošā meikapa bāze.Bāze pieejama dažādos toņos, izmantojama, lai panāktu ideāli vienmērīgu un dabīgu sejas toni. Palīdz neitralizēt ādas problēmu īpatnības. Var izmantot kā pamatbāzi.

16,90 €

Ultra Fluid Fondation ir vieglas tekstūras tonālais krēms. Viegli un vienmērīgi klājas, neveido biezu tonālā krēma kārtu uz sejas, radot dabīgu un nemanāmu meikapu. Izlīdzina sejas toni, nomaskē nelielus defektus.

12,80 €

Dermacolor Light korekcijas palete. DCL sērija tika izstrādāta, lai radītu maksimāli dabīgu meikapu ar korekcijas funkcijām. DCL sērijas tonālajiem ir viegla un elastīga tekstūra, kas nodrošina vieglumu un komfortu. Katrs tonis-korektors ir izmantojams, lai nomaskētu vidējas vai nelielas ādas nepilnības, kā piem. lokus zem acīm, zilumus, akni, asinsvadus...

75,00 €

Vieglas tekstūras konsīlers, nomaskē tumšos laikus zem acīm un citus ādas defektus.Konsīlers tiek piedāvāts praktiskā, ērtā iepakojumā ar otiņu.

8,25 €

Korekcijas palete ar 5 krāsam dažādu ādas defektu maskēšanai. 10 g.

21,40 €

Stipri sedzošs un ilgnoturīgs speciāls grims ādas nepilnību, rētu un tetovējumu maskēšanai. Saderība ar ādu dermatoloģiski pārbaudīta. ECARF sertifikāts.

10,80 €

Krēmveida konsīlers lokālu sejas defektu maskēšanai un sejas modelēšanai. 40 g.

19,60 € 28,00 €

Smalks caurspīdīgs birstošs pūderis nevainojama grima fiksācijai. 60 g.

16,30 €
Rāda 1 - 12 50 priekšmeti