Ražotāji

Jauni produkti

Piegādātāji

Pirktākie produkti

Produktu saraksts pēc ražotāja Ben Nye Company, Inc.

Rāda 1 - 12 57 priekšmeti

Ultra pigmentētas krēmveida tekstūras acu laineris, acu kontūrliniju uzklāšanai. Viegli pludināms. Fiksēt ar acu ēnām. Tilpums 8.5 gr.

13,60 €

8 toņu palete ar zīdaini maigiem un bagātīgi pigmentētiem siltiem un vēsiem toņiem no maigi rozā līdz koraļļu nokrāsām. 28 gm.

68,00 €

Bagātīgi pigmentētas krēmveida ilgnoturīgas lūpu krāsas. Lūpu krāsas var saskrūvēt kopā un izveidot praktisku lūpu krāsu tornīti. Izvēlēties iecienītākos toņus un izveidojiet savu krāsu komplektu! Tilpums 7 gr.

12,90 €

Skaista un praktiska palete ietver 6 krāšņus, bagātīgi pigmentētus krēmveida ilgnoturīgus toņus. Otiņa ietilpst paletē. 10g.

38,40 €

Ben Nye Banana Luxury Powder dod vairāk nekā pietiekamu iemeslu, lai iegādātos šo zīdaini smalko matējošo pūderi. 42 gm.

21,75 €

Ben Nye Banana Luxury Powder dod vairāk nekā pietiekamu iemeslu, lai iegādātos šo zīdaini smalko matējošo pūderi. 26 gm.

16,30 €

Bond Off! visu veidu grima līmes noņēmējs. Noskalot ar ūdeni un ziepēm. Tilpums 29 ml.

5,70 €

Iegūstiet tūlītēju skaistu mirdzošu iedegumu ar Ben Nye Bronzing Body Tint! Bronzing Body Tint ir nesmērējošs un ūdensnoturīgs.  Ideāls dejotājiem. Tilpums 29 ml.

5,50 €

Ben Nye Brush Cleaner ir efektīvs ātri žūstošs otu tīrīsanas līdzeklis. Aerosola pudelītē ērtai vaigu un pūderotu tīrīšanai. 59 ml.

8,50 €

Klasisks sausais kompaktais acu laineris. Sajauciet ar ūdeni līdz krēmīgai, pigmentētai konsistencei. Uzklājiet ar apaļo otiņu RS-1 vai slīpo otiņu AB-4. Pēc nožūšanas varat izpludināt. Pielietojiet līdzekli LiquiSet ūdens vietā un iegūstiet ilgnoturīgu un ūdensizturīgu acu kontūrlīniju. Tilpums 2 g.

13,60 €
Rāda 1 - 12 57 priekšmeti