Jauni produkti

Pirktākie produkti

''Illusion'' otas Te ir 8 produkti.

Rāda 1 - 8 8 priekšmeti

Mīksta sintētiska pūderota. Ideāli piemērota pūderim un smalkiem spīdumien. Platums 3 cm.

14,00 €

Īpaši garu spalvu ota, piemērota cirtu, virpuļlīniju un konkrētu līniju zīmēšanai.Tās biezie mati ļauj viegli sasniegt asu un precīzu līnijas detaļu. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 3 mm.

9,00 €

Liela apaļa uzgaļa ota, kas izgatavota no sintētiskām šķiedrām. Ideāla suka, kas ļauj gleznot lūpas, radot ragus un monstru zobus. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 5 mm.

7,00 €

Smalka apaļa ota  paredzēta detalizētām smalkiem zīmējumiem, piemēram, konkrētām līnijām, punktiem un smalkām detaļām. Tās sintētiskās šķiedras padara to par perfektu izvēli sejas un ķermeņa apgleznošanai, īpaši labi strādājot ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 2 mm.

5,50 €

Apaļa otiņa, kas izgatavota no sabuļa sariem, sarežģītu līnijas zīmēšanai un detaļām. Blīvi sapakotie mati ļauj viegli sasniegt smalkas detaļas. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid.Platums 3 mm.

9,00 €

Sintētiska, noapaļota ota perfektam zīmējumas vai krāsu blendēšanai. Platums 14 mm.

11,00 €

Konusveida plakana sintētiska ota paredzēta spalvu, ūsu, no plata līdz plānu līniju lentu zīmēšanai.  Tās sintētiskās šķiedras padara to par lielisku izvēli sejas un ķermeņa krāsošanai, tas ir īpaši labs ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 8 mm.

8,00 €

Šī Sintētiskā ota ir nopelnījusi savu reputāciju kā vienai no labākajām ķermeņa krāsošanas otām. Viegla kontrole, lai vienmērīgi un ātri krāsotu lielos laukumos. Ar to var arī radīt asaru pilienus, līnijas un citas formas. Sejas un ķermeņa krāsošanai tas darbojas ārkārtīgi labi ar Aquacolor, Aquacolor Soft Cream un Aquacolor Liquid. Platums 3 cm.

22,00 €
Rāda 1 - 8 8 priekšmeti